Generálkou A-týmu MSK Břeclav před zahájením soutěžního ročníku MSFL 2012/13 bylo sobotní dopolední utkání proti Líšni. Hosté sestoupili z MSFL, ale pohled na jejich sestavu s řadou hráčů brněnské Zbrojovky naznačoval. že to s návratem do vyšší soutěže myslí vážně.
Do utkání samotného vstoupili lépe domácí fotbalisté. Už v 8. minutě šikovně tečoval centrovaný míč z levé strany Nevídal a Petr v brance Líšně na tuto teč nereagoval. Břeclav vedla a na branku Líšně se valil jeden útok za druhým. Ve 26. minutě se do míče krásně opřel Simandl a bylo to už 2 : 0. Pak se trochu více do hry dostávali také hráči Líšně, s jejich útoky si ale obrana MSK poradila.
Ve druhém poločasu měla hra podobný charakter jako v prvních 45 minutách. V 59. minutě domácí hezky zakombinovali až na hranici pokutového území a Málek křížnou přízemní střelou potřetí překonal Petra. V 87. minutě se dočkali také hosté. To se trefil jeden z jejich nejaktivnějších hráčů Dan Přerovský a upravil tím stav utkání na konečných 3 : 1. Generálka se tedy vydařila a doufejme, že v dobrých výkonech budou hráči MSK Břeclav pokračovat i v soutěžních utkáních MSFL.