Do důležitého utkání 24. kola MSFL vstoupily aktivně oba týmy. Během úvodních deseti minut si fotbalisté Břeclavi i Líšně vytvořili několik náznaků šancí, ani jedna z nich však nebyla gólově dotažena. V 10. minutě se na hranici šestnáctky opřel do míči Ivančic a přízemní střelou nedal Sedmidubskému v brance Líšně šanci. Břeclav vedla 1 : 0 a byla lepším celkem. Ve 37.minutě pak skórovala podruhé. Autorem vydařené střely, která skončila v pravém horním rohu branky Líšně, byl Dvořák. Do šaten se tak šlo za stavu 2 : 0 pro domácí tým.
Ve druhé půli Břeclav průběh utkání kontrolovala. Hosté se ale snažili s výsledkem něco udělat a nejblíže gólu byli v 67. minutě. Dalekonosná střela z trestného kopu skončila naštětí pro domácí na břevně Prokopovy branky a od jeho zad šla do rohu. Břeclav poté znovu převzala otěže zápasu a v 80. minutě se potřetí radovala. Po centru Ivančice se hlavou trefil Crla a určil tím konečnou podobu výsledku utkání, s jehož průběhem mohli být spokojeni jak domácí fanoušci, tak i trenér Vladimír Michal.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop - Lysoněk, Filip, Michal, Crla - Ivančic (86. Chromeček), Dvořák, Simadl, Navrátil (76. Jakubovič) - Hesek (59. Bielčík), Pulkert
Diváků: 150

Zpět