Poslední domácí utkání soutěžního ročníku 2011/2012 sehráli fotbalisté MSK Břeclav v sobotu odpoledne a soupeřem jim byla Líšeň. Hosté po sérii proher klesli až na samé dno třetiligové tabulky a záchrana pro ně byla již před zápasem pouze v teoretické rovině. Domácí fotbalisté tak byli v utkání favoritem a tuto roli také naplnili.
Od začátku se ukazovalo, že Líšeň opravdu ztratila fotbalovou kvalitu. MSK si vytvářel řadu brankových příležitostí, s jejich proměňováním se však domácí potýkali celé jaro. Do jedné z mála šancí se hosté dostali v 19. minutě, brejk dva na jednoho ale nedotáhli. Naopak, hned z protiútoku tečovaná střela Málka skončila za zády Sedmidubského a MSK vedl. 
Po změně stran Líšeň přidala a utkání se vyrovnalo. Na stranu MSK se v této fázi přiklonilo i štěstí, když kapitán Líšně Krejčí neproměnil vyloženou brankovou příležitost. Na druhé straně střídající Navrátil už překonal Sedmidubského, míč však těsně minul branku Líšně. O výsledku se tak definitivně rozhodlo až v samotném závěru, když opět Málek prostřelil Sedmidubského a dal tím výsledku konečnou podobu. Břeclav tak splnila roli favorita a zaslouženě získala tři body.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Crla, Michal, Neuberg, Lysoněk – Ivančic (80. Košulič), Málek, Cupák, Simandl (K), Dobšíček (56. Navrátil) – Sasín (89. Nevídal)
ŽK: Michal, Cupák
Diváků: 194

Zpět