Zatím nejlepší výkon podpořený skvělou střeleckou produktivitou předvedli fotbalisté MSK Břeclav v 5. kole MSFL.
V horkém sobotním dopoledni se jim výborně podařil vstup do utkání. Hned ve 2. minutě utekl po pravé stravě Navrátil a jeho centrovaný míč umístil za záda brankáře Olomouce Sasín. Břeclav vedla 1 : 0 a nadále určovala vývoj utkání. Hosty rychlou agresívní hrou k ničemu nepouštěla a sama si vytvářela další brankové příležitosti. Ve 39. minutě dostal míč z levé strany za obranu soupeře Simandl a zkušeně přehodil hostujícího brankáře. Hned ve 42. minutě prakticky stejnou akci, tentokrát z pravé strany, zakončil Málek. Do šaten tak šli domácí fotbalisté s luxusním náskokem tří branek. 
Do 2. poločasu vstoupila Sigma se dvěma novými hráči, vývoj zápasu však nezvrátila. Už v 50. minutě totiž hlavou skóroval znovu Sasín a Břeclav vedla 4 : 0. Když potom v 72. minutě po standartní situaci vstřelil opět hlavou pátou branku Břeclavi Cupák, bylo rozhodnuto o nejvyšší letošní výhře MSK.
A byla to výhra zasloužená, hráči přesně splnili taktické pokyny trénerů Valachoviče a Snopka. Ti mohli své svěřence po zápase právem pochválit.

Sestava MSK Břeclav: 
Prokop – Crla, Neuberg, Cupák, Lysoněk – Ivančic, Košulič (83. Levčík), Simandl (K), Málek, Navrátil (78. Šilinger) – Sasín (59. Nevídal)
Diváků: 110
ŽK: Málek - Nepožitek

Zpět