Začátek utkání s rezervou olomoucké Sigmy byl velmi opatrný. Hrálo se spíše mezi šestnáctkami a před jednou či druhou brankou příliš vzruchu nebylo. To se změnilo mezi 14. až 16. minutou, kdy se nejdříve dostali do slibné šance hosté, ale hned vzápětí musel olomoucký brankář řešit dvě nebezpečné střely domácích hráčů. Do první opravdu velké šance se dostali domácí ve 26. minutě. To se dostal do úniku za obranu Sigmy Navrátil, jeho střelu sice Šustr vyrazil, ale pak domácího útočníka fauloval při dorážce. Penaltu proměnil i s pomocí tyče Málek a bylo to 1 : 0 pro MSK a tímto výsledkem také skončil první poločas.
Druhý poločas probíhal velmi podobně. V 57. minutě ale domácí zahrávali rohový kop, odražený míč se dostal k Simandlovi a ten akrobaticky dopravil míč za Šustrova záda podruhé. Za deset minut mohlo být rozhodnuto, Šilinger však svůj únik po pravé straně v branku nepřetavil. Výsledkem 2 : 0 pak utkání také skončilo a s jeho průběhem a výkony hráčů mohl být domácí trenér Milan Valachovič velmi spokojen. Jeho protějšek Jiří Derco pak naopak výkon svého týmu označil jako katastrofální. Možná měl na mysli i Marka Heinze, od kterého asi očekával víc.