Začátek utkání byl ve znamení opatrné hry z obou stran. Obě mužstva jako by testovala sílu soupeře. Jako první se osmělila Břeclav a hrozila hlavně z pravé strany, kde se díky rychlosti a technice prosazoval Navrátil. Tento úsek hry vyvrcholil  zhruba po půlhodině, kdy se do vyložené šance dostal Dvořák. Brankář Opavy Novák byl však na místě. Od té chvíle se začala osmělovat i Opava. Břeclavská obrana však pracovala na 100% a tak do šaten se šlo za bezbrankového stavu. 
2. poločas začal nebezpečnou střelou Vyskočila, Hladký byl však na místě. V 51. minutě už ale udeřilo. Po centru z levé strany se trefil hlavou Klesnil a Opava vedla. A za pět minut bylo ještě hůře. Ze standartní situace skóroval Čáp a Opava vedla už 2:0. V 79. minutě se do dobré šance dostal domácí útočník Bielčík, největší šanci MSK ve druhé půli ale neproměnil. Opava si pak vítězství zkušeně pohlídala a za výhru 0:2 si veze z Břeclavi tři body.

Sestava MSK Břeclav:
Hladký -Navrátil (61. Svoboda), Schwarz, Michal, Polák - Demjanovič, Dvořák, Jakubovič, Simandl, Pacl (46. Bielčík) - Veselý (79. Ivančic)
Rozhodčí: Plesar
Diváci: 280

Zpět