Břeclavský klub MSK Břeclav se rozhodl podpořit projekt tanečních skupin E.M. DANCERS a N.C.O.D. Učiní tak během sobotního domácího utkání se Zlínem. „Dostala se ke mně informace, že zástupci těchto tanečních skupin zveřejnili sbírku, díky které chtějí financovat účast dětí na mistrovství světa. Byla by škoda, aby děti na toto mistrovství díky nedostatku peněz neodcestovali,“ uvedl k myšlence klubové podpory Martin Maťašovský, výkonný ředitel klubu. Klub s tanečními skupinami spolupracuje také v rámci projektu Sportujeme společně pro Břeclav.

 

Fotbalisté věnují do sbírky finanční prostředky vybrané ze vstupného na mistrovském zápase třetí ligy. V této souvislosti klub také ruší na toto utkání veškeré volné vstupy. Ženy i ostatní, kteří mohli navštěvovat naše utkání zdarma, tedy také koupí své vstupenky přispějí na vypsanou sbírku tanečních skupin. „Platné budou pouze permanentky a zakoupené vstupenky, dětem do 15let vstup zdarma zůstává. Je to jen na jedno utkání, věřím, že to lidé přijmou pozitivně a jako podporu někomu, kdo se probojoval na mistrovství světa, ale díky nedostatku finančních prostředků na něj nemůže odcestovat,“ objasňuje Maťašovský. Klub pomůže také prodejem reklamních placek. „Zástupci tanečních skupin budou během zápasu nabízet reklamní zboží. Lidé mohou tak přispět i koupí tohoto zboží,“ dodává Maťašovský. 

 

Tanečníci z těchto skupin na utkání také vystoupí. Plánují se dvě vystoupení. Před zápasem a v poločase. Klub nabídne fanouškům k zakoupené vstupence také pivo + pivo zdarma. „Jsem rád, že se k našemu projektu připojil i Břeclavský pivovar a další partneři,“ kvituje Maťašovský. Zdraví svého těla budou moci lidé zjistit i pomocí měření pracovníků VZP, které bude pro všechny zájemce zdarma. Pro děti bude připraven skákací hrad.

 

Domácí utkání začíná v sobotu v 16:00hod. Doprovodný program bude připraven již o půl hodiny dříve. 

Zpět