V netradičně nedělním dopoledni přivítali fotbalisté MSK na svém hřišti tým Frýdku Místku. Oba soupeře dělilo v tabulce při zisku 11 bodů pouze skóre a tak se čekalo, kdo bude po utkání tím spokojenějším.
Oba týmy vstoupily do zápasu ve svižném tempu. Jako první zahrozili hosté už v 11. minutě, čistou brankovou příležitost Hynka Prokeše Hladký s bravurou zlikvidoval. Brankově udeřilo na druhé straně v 19. minutě. Břeclavi se podařilo zcela vyšachovat obranu Frýdku a Bielčík pohodlně otevřel brankový účet utkání. Odpověď bohužel přišla velmi brzy. Hned ve 22. minutě pronikl obranou Břeclavi Soukup a bylo 1:1. Více aktivity pak bylo na kopačkách frýdeckých fotbalistů, skórovat ale mohla Břeclav. Míč z kopačky agilního Bielčíka však ve 43. minutě skončil pouze na tyči frýdecké branky. Poločas tak skončil 1:1.
Do druhé půle vstoupil MSK velmi aktivně. To přineslo svoji odezvu jednak v 53. minutě vyloučením hostujícího Prokeše, jednak hned vzápětí vyloženou šancí Simandla, bohužel však bez brankového výsledku. Ještě v 67. minutě hlavičkoval těsně nad Michal a hned vzápětí netrefil o centimetry centrovaný míč Svoboda. Hosté potom vystužili obranu a stav 1:1 vcelku s přehledem ubránili. 
S remízou nakonec oba soupeři mohli být spokojeni, o něco více vzhledem k vyloučení Prokeše asi hosté. Šance však byly na obou stranách, výsledek utkání je tedy vcelku spravedlivým vyjádřením situace na hřišti.

Sestava MSK Břeclav
Hladký - Polák, Schwarz, Michal, Pacl - Ivančic, Simandl, Jakubovič, Demjanovič - Svoboda, Bielčík
Žlutá karta: Demjanovič, Pacl
Diváci: 90

Zpět