K utkání 3. kola MSFL přijel do Břeclavi ještě předloni druholigový Hlučín. V minulé sezóně se Břeclavi proti tomuto soupeři dařilo, MSK vyhrál oba soutěžní zápasy. Čekalo se tedy, zda vítězná série bude pokračovat. Oba týmy navíc chtěli být v tomto utkání úspěšné, neboť jejich bodový zisk neodpovídal předsezonním představám. 
Do utkání samotného vstoupili aktivněji domácí fotbalisté. S jejich rychlou útočnou hrou si obrana Hlučína nevěděla rady a výsledek se dostavil poměrně rychle. Už v 8. minutě Pospišovu střelu Jurák vyrazil jen před dobíhajícího Navrátila a ten střelou do prázdné branky začal své velké sobotní galapředstavení. Z vedení se ale domácí radovali necelou minutu. Téměř hned po rozehrání hosté zaútočili po levé straně, Mucha posadil centr na hlavu Hanuse a bylo vyrovnáno. To ale hru MSK nijak nepoznamenalo. Ve 27. minutě našel luxusní uličkou Simandl Navrátila a ten sám před Jurákem nezáváhal. A hned po rozehrání znovu Navrátil vystihl úmysl Juráka a po jeho fatální chybě tolik připomínajcí chybu barcelonského Valdese z utkání španělského superpoháru Břeclav vedla už 3 : 1.
Nástup do druhého poločasu ale vyšel Hlučínu. Jeho střelec Hanus zužitkoval rohový kop a bylo to zase jen o gól. V té chvíli se hrál oboustranně útočný fotbal nahoru dolů. Na jedné straně hrozil neudržitelný Navrátil, na straně druhé zase Hanus. A byl to také on, kdo v 74. minutě vyrovnal. Ve zbytku utkání oba týmy doslova zběsile usilovaly o výhru, nepodařilo se to však ani jednomu. Atraktivní a dramatický zápas do poslední chvíle tak skončil pro oba soupeře dělbou bodů.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Krejčí, Lysoněk, Michal, Levčík – Dobšíček (78. Pospíšil), Málek, Simandl (K), Navrátil – Sasín (90. Ferbar), Pospiš (67. Nevídal)
Branky: Navrátil 3 - Hanus 3
Diváků: 150
ŽK: Michal – Ondrušík, Coufal 

Zpět