Po prohře v Líšni se čekalo, zda v souboji se silným Hlučínem budou domácí fotbalisté pokračovat ve vítězné sérii na domácím trávníku. A podařilo se, doma popáté v řadě vyhráli, výhra se ale nerodila lehce.
Vstup do utkání se MSK povedl jak nejlépe mohl. Už v 5. minutě udělal chybu na hranici šestnáctky brankář Hlučína Pavlenka, Vlček ho připravil o míč, nahrál Sasínovi a toho před brankou fauloval obránce Hlučína. Kopala se penalta a Pavel Simandl se nemýlil. Břeclav vedla 1 : 0 a už v 10. minutě mohla vést o dvě branky. To když po Ivančicově centru umístil míč jen těsně nad branku Sasín. Hlučín se však postupně srovnal a přebral iniciativu. Hrál se díky oběma týmům rychlý útočný fotbal, který se 160 přítomným divákům musel líbit. MSK velmi podržel brankář Prokop, který v první půli chytil čtyři tutovky soupeře.
Ani ve druhém poločase se brankáři vůbec nenudili. Více práce měl Prokop, Břeclav spoléhala spíše na rychlé brejky. Obrana MSK pracovala na jedničku a co se dostalo před branku, pochytal famózní Prokop. Zejména jeho zákrok ze samého závěru utkání byl fantastický a díky tomu Břeclav utkání dotáhla do vítězného konce.