K premiérovému utkání nového ročníku MSFL přijela do Břeclavi rezerva Baníku Ostrava posílená o ligové hráče Fantiše a Zehera. Jejich přítomnost na hřišti byla znát, lepším týmem v podstatné části utkání však byli domácí fotbalisté.
Ti začali utkání očekávaným náporem. Obrana Baníku však pracovala velmi organizovaně a tak šance MSK se nerodily "zadarmo". Blízko brance byl dvakrát Nevídal, pověstný chloupek chyběl Navrátilovi. 
Podobný průběh mělo utkání i ve druhé půli. MSK pokračoval v dobývání ostravské branky, ale obrana a brankář Ostravy byli na svém místě. Postupně se osměloval také Baník a s jeho rostoucí aktivitou přišla také vyložená šance Fantiše. Jeho hlavičku z několika kroků však Prokop bravurním zákrokem zlikvidoval. V závěru utkání pak Baník přes enormní snahu Břeclavi bod uhrál a ten byl pro něj opravdu ziskem. Pro domácí naopak ztrátou, hráčům za výkon však nelze nic vytknout.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Levčík (76. Pospiš), Michal, Lysoněk, Krejčí – Šilinger, Cupák, Simandl (K), Málek, Navrátil (90. Dobšíček) – Nevídal (90.Pospíšil)
Diváků: 150
ŽK: Navrátil, Šilinger

Zpět