V utkání 29. kola MSFL přijel na břeclavský trávník velmi atraktivní soupeř. Fotbalisté Znojma jsou už jistým vítězem soutěže a postupujícím do 2. fotbalové ligy. A je třeba říci, že svoji fotbalovou kvalitu předváděli od začátku utkání. Míč měli častěji na svých kopačkách a zaslouženě se ujali vedení. V 11. minutě obelstil obranu domácích Kováč  a bylo to 0:1. Hosté dál pokračovali v útočné snaze a jen díky obětavosti domácí obrany zůstal stav po 45. minutách 0:1.
Také do 2. poločasu vstoupili lépe fotbalisté Znojma. V krátkém časovém sledu nastřelili tyč a břevno Prokopovy branky. Pak se hra přece jen vyrovnala a několik náznaků šancí si vypracovali i domácí. Mohlo ale udeřit na druhé straně, když po faulu Schwarze kopali hosté penaltu. Yonova ale výborný Prokop vychytal. Yonov se nakonec přece jen mohl radovat, když v samotném závěru utkání upravil hlavou na konečných 0:2.