V posledním podzimním vystoupení na domácím hřišti hostili fotbalisté MSK Břeclav nováčka MSFL, tým Prostějova. Ten je ale nováčkem jen papírově, jeho sestava je totiž prošpikována řadou bývalých ligových fotbalistů a Prostějov se nebrání ani postupovým ambicím. Navíc v minulém kole doma podlehl Třinci 0 : 3 a tak chtěl v Břeclavi bodovat. 
Lepším týmem v první půli byli ale domácí fotbalisté. Přesto, že hráli proti silnému větru, vytvořili si více příležitostí. Zejména Nevídal měl minimálně dvě výborné šance skórovat, v koncovce však selhal. Hosté se začali prosazovat až v posledních deseti minutách. Zejména šance Machálka byla vyložená, Prokop ale prostějovského hráče vychytal. 
I ve druhém poločase měl Prostějov několik výborných příležitostí, kdy musel Prokop ukázat své umění. Příležitosti měli ale také domácí hráči. Střelu Šilingera vytáhl Bureš a ten také zlikvidoval stoprocentní příležitost Nevídala. Pak už oba celky vsadily na remízu a zápas tak skočil bez branek. Rozhodně však bylo na co se dívat a 250 přítomných diváků se určitě nenudilo.

Sestavy:
MSK Břeclav: 
Prokop – Levčík, Krejčí, Filip, Crla – Navrátil, Málek, Simandl (K), Šilinger – Sasín, Nevídal (75. Pospiš)
1. SK Prostějjov: 
Bureš – Krejčíř, Hunal (K) (69. Svozil), Zbožínek (82. Hloch), Kazár, Mazouch, Zelenka, Hirsch, Pavlík, Pospíšil (90. Zatloukal), Machálek
Diváků: 250

Zpět