Za krásného podzimního počasí sehrály týmy MSK Břeclav a HFK Olomouc předehrávané 16. kolo MSFL. Utkaly se dvanáctý s druhým týmem tabulky a tak od Břeclavi se dala čekat spíše opatrná hra ze zabezpečené obrany. Olomouci se však na MSK příliš nedaří a proto diváci se zájmem očekávali, jakou taktiku naordinuje svému týmu trenér Uličný. 
Kdo tedy očekával oboustranně opatrný fotbal, nemýlil se. U obou soupeřů dominovala snaha neudělat chybu a hrálo se tím pádem hlavně mezi šestnáctkami. Domácí hrozili zejména po únicích agilního Mici, hosté spoléhali na centrované míče do pokutového území. S těmi si naštěstí dobře hrající obrana MSK uměla poradit a tak do šaten se šlo za bezbrankového stavu. 
I druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Dál se hrál úporný fotbal s minimem šancí na obou stranách. Ta největší domácí se zrodila v 87. minutě. To se dostal do úniku Mica a jeho střela skončila jen těsně nad Šromovou brankou. Urputné utkání bez vyložených příležitostí tak skončilo zaslouženou remízou a domácí celek lze jistě za výkon proti favorizovanému soupeři pochválit.

Sestava MSK:
Prokop - Demjanovič, Michal, Schwarz, Navrátil - Chromeček (61. Svoboda), Simandl, Nevídal (73. Bielčík), Jakubovič - Mica, Ivančic
Diváci: 160

Zpět