Utkání 2. kola Ondrášovka cupu začalo oboustranně svižně. Do první příležitosti se ve 13. minutě dostal po chybě obrany Slovácka domácí Bielčík, jeho střelu ale Heča vytěsnil na roh. Břeclav byla i nadále mírně aktivnější, v 16. minutě střílel tvrdě, bohužel nepřesně Navrátil. Šanci na změnu brankového stavu mělo i Slovácko. V 18. minutě totiž hlavičkoval z ideální pozice Nestorovski, Prokop v brance MSK ale předvedl fantastický zákrok. V dalším průběhu 1. poločasu dominovaly obrany a tak do kabin se šlo za bezbrankového stavu. 
Po přestávce začalo lépe Slovácko. V 50. minutě se po hezké kombinaci dostal před Prokopa Nestorovski a nezaváhal - 0:1. Slovácko se s tímto stavem očividně spokojilo a profesorský fotbal se mu vymstil. Domácím se díky neutuchající bojovnosti podpořené potřebnou fotbalovou kvalitou podařilo v 73. minutě vyrovnat. To se k odraženému míči dostal Pacl a málo vídanou bombou prostřelil vše, co stálo v cestě - 1:1. A tímto stavem také utkání v řádné hrací době skončilo. O postupujícím do 3. kola Ondrášovka cupu tak musela rozhodnout střelba ze značky pokutového kopu. 
A tam měli lepší nervy fotbalisté MSK. O výsledku se rozhodlo až v osmé sérii, hostující Kubáň neproměnil, Ivančic se nemýlil a Břeclav postupuje. Dodejme, že zaslouženě, všichni hráči v čele se skvělým Prokopem v brance podali výborný výkon a potěšili 620 přítomných diváků.

Sestava MSK: 
Prokop - Polák, Schwarz, Michal, Demjanovič - Navrátil (41. Ivančic), Chromeček (65. Jakubovič), Dvořák, Simandl, Pacl - Bielčík
Diváci: 620 

Zpět