V sobotu 10.4. se na fotbalovém stadionu MSK Břeclav sehrálo další mistrovské utkáni MSFL. Tentokrát bylo naším soupeřem  mužstvo z konce tabulky SK Líšeň. Úvod utkání byl z obou dvou stran nervózní s řadou nepřesností. Náš tým se dostal do tempa dřív a hned z první kloudné akce skóroval Navrátil. Další branka nedala na sebe dlouho čekat a po přesném centru Navrátila skóroval Bielčík. V této fázi utkání byl náš celek jasně lepší a několik vyložených šancí zůstalo nevyužito. Do druhé půle nastoupilo naše mužstvo již bez Malára, který nebyl zcela zdráv. Na jeho místo do útoku se posunul Svoboda a na levou stranu zálohy nastoupil Dolíhal. Naše mužstvo pokračovalo v kombinační hře, ale další slibné šance zůstaly nevyužity. Po hodině hry se hra vyrovnala. Po náhodně odraženém míči se dostal soupeř do šance, kterou v 73.minutě využil Belej a snížil na 2 : 1. V 75. minutě musel ze hřiště odejít po druhé žluté Michal a naše mužstvo začalo bránit jednobrankové vedení. Soupeř si ale do konce zápasu již nevypracoval další šance na zvrat. Naopak Svoboda v 85. minutě z krásné kombinační akce završil skóre na 3:1.

Sestava našeho mužstva:
VÁCLAVÍK – JAKUBOVIČ, MICHAL, SCHWARZ, DEMJANOVIČ  – NAVRÁTIL ( 78.min VALENT), DVOŘÁK, SIMANDL, SVOBODA – MALÁR (46.min DOLÍHAL), BIELČÍK (90.min PAULÍK).

V úterý 13.4. hraje naše mužstvo opět na domácí půdě. Tentokrát přivítáme v okresním derby sousední Mutěnice. Výkop utkání je stanoven na 16.30 hod.

Zpět