FK Dubňany – mladší žáci „B“ 4:3(3:1)

Branky : Erik Lepka 3x

Mladším žákům „B“ se v Dubňanech nedařilo …..

Mladší žáci po domácím výkonu proti Bílovicím nepředvedli v Dubňanech špatný výkon, přesto odešli ze zápasu poraženi. Prvním překvapením bylo to, že se utkání i když počasí bylo výborné, odehrálo na umělé trávě. S tím mladší žáci MSK určitě nepočítali a na předvedené  hře to bylo znát. Domácí působili od počátku utkání mnohem  jistějším dojmem a navíc rozhodčí vůbec nerespektoval pravidlo zákazu  výkopu brankáře přes polovinu hřiště  a pouštěl domácí silové  hráče do snadných úniků k naší brance. Naši kluci i tak  tropili na umělém povrchu spoustu nevynucených chyb. Hlavními oporami domácích byl výborný brankář,  důrazný stoper a rychlý střední záložník, který stál u zrodu všech gólových akcí.

Mladší žáci od úvodu zápasu dobře kombinovali a dostali se i do několika dobrých střeleckých příležitostí. Hlavně D.Nejezchleba několikrát nebezpečně střílel z bezprostřední blízkosti, ale domácího brankáře nepřekonal. Pak se hra vyrovnala a domácí se ujali po náhodné akci vedení 1:0. Břeclavští bojovali a E.Lepka vyrovnal na 1:1.  Břeclav si  vybrala slabší chvilku a domácí šli do šaten  po chybách naší obrany  do vedení až na 3:1. Ve druhé půli se po domluvě rozhodčímu sice hřiště nepřekopávalo, ale obraz hry se ani tak nezměnil. Břeclav kombinovala a síla domácích  ve hře dominovala. Po jasném neodpískaném  faulu na P.Martínka zvýšili domácí na 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. V 52. minutě po kombinaci na jeden dotyk snížil Lepka na 2:4 a v 54.minutě po centru Nejezchleby znovu E.Lepka uzavřel účet utkání na konečných 4:3 pro domácí Dubňany. V tomto utkání chlapci  MSK bojovali až do konce, ale šťastnějším týmem zůstalo nakonec mužstvo domácích.

Sestava: Martínek R., Nosek, Pekaj, Očenášek, Štancl, Helešic, Mikšík, Tkadlec, Bařina Martínek P., Nečas, Lepka, Nejezchleba.