V sobotním utkání, hraném za slunečného  počasí , se odehrálo kvalitní utkání se soupeřem z  Dubňan.  Po   prohraném  utkání  v  Dubňanech  bylo  soupeři co vracet a tak se kluci do něho pustili hned od úvodu utkání.  Hra měla spád a šance přicházely jako na běžícím pásu.  Po ideálních pasech P. Martínka ze středu  pole postupoval   sám na branku hostí  V. Dolák, ale nebyl úspěšný. Druhý nájezd proměnil ve vedoucí gól E. Lepka.  Po faulu na záložníka hostů se kopal pokutový kop a bylo 1:1. Kluci MSK pokračovali dál v nátlakové hře a  dorážku  Helešice brankář kryl, nájezd Lepky  také a  poradil si i se střelou V. Doláka. V 18. minutě se prodral obranou hostů E. Lepka a vedlo se 2:1. Ve druhém poločase se hrálo s větrem v zádech a převaha MSK byla výrazná. Dobrou a rychlou kombinací se kluci dostávali až těsně před branku a některé branky padly do prázdné branky . Ve 45. minutě uvolnil ideálně Martínek Lepku a bylo 3:1. V 55. minutě unikl po pravé straně V. Dolák a naservíroval  E. Lepkovi  míč a ten hattrickem zvýšil na 4:1. V poslední minutě utkání znovu P. Martínek uvolnil V. Doláka, který s přehledem  obešel  brankáře a  stanovil výsledek utkání  na konečných 5:1 pro Břeclav. Celý tým podal dobrý výkon včele s brankářem  D. Noskem, který měl několik velmi dobrých úspěšných zákroků.

Sestava : Nosek, Miskovic, Štancl, Riška, Pekaj, Herman, Helešic, Martínek P., Bařina, Dolák, Lepka a Nejezchleba .