Družstvo: Mladší dorost U 17

 

Soupeř: AFC Humpolec - MSK Břeclav 0:1 (0:0)

 

Hřiště: Humpolec 24.8.2016 – 17:30

 

Ve středu jsme se v horkém pozdním odpoledni utkali ve vloženém středečním zápase v Humpolci s domácím mladším dorostem. Po dvou nekompletních kolech jsme zajížděli na Vysočinu jako vedoucí tým tabulky a samozřejmě jsme na prvním místě chtěli zůstat.

Je ale potřeba si přiznat, že pokud v neděli s Vrchovinou v Novém Městě náš herní projev místy drhnul, tentokrát to bylo ještě podstatně horší. Hodně hráčům, kteří jsou obvykle oporami, se nedařilo a jako tým jsme na rozlehlém hřišti v Humpolci nedokázali zůstat kompaktní. Měli jsme velký rozestup mezi obranou a útokem, propadali jsme ve středu pole a někteří hráči měli i zjevné kondiční problémy ve velmi teplém počasí.

Přesto jsme ve druhé půli domácí v počtu šancí jednoznačně převýšili, bohužel jsme proměnili jenom jednu. Pak jsme mohli v pohodě odskočit na vícebrankový rozdíl, ale nestalo se. V závěru jsme tak o výhru zákonitě málem přišli, naštěstí vyloženou šanci soupeře zlikvidoval Vojta Ševela v bráně. Škoda nevyužitých příležitostí předtím, mohli jsme si odpustit nervy v hektickém závěru.

V sobotu 27.8. ve 12:15 hostíme na Třídě 1. máje silný tým Blanska v utkání celků z popředí tabulky, bude se jednat o náš třetí zápas během šesti dní. Pokud se nám nepodaří napravit určitou nekoncentrovanost a nesoustředěnost kluků po sérii vítězství, která se projevuje v posledních dnech, hosté z Blanska nás rychle vrátí na tvrdou zem.

 

Vojtěch Ševela (80) – Boris Čapka (70), Simon Kaňa (80), Aleš Radakovič (80), Pavel Mutina (80) – Jakub Blaha (48), Adam Duchoň (80) Adam Cupal (50), Zdeněk Pospíšil (40) - Martin Hanzalík (40), Marek Kališ (80)

 

Náhradníci: Ondřej Štěpanovský (40), Šimon Zapletal (30), Petr Kalina (40), Lukáš Sláma (32), Jan Zonyga (10)

 

Trenéři: David Pazdera, Josef Jírava

 

 

Góly: 54´ 0:1 Kališ (Duchoň) – průniková přihrávka za obranu a obstřelení brankáře

 

 

David Pazdera

Zpět