MSK Břeclav čekají v následujících dvou kolech dva zápasy na soupeřově hřišti. Ten první se odehrál v sobotu 2. října v Líšni a Břeclav v něm neuspěla.
O výsledku utkání bylo rozhodnuto už v 5. minutě. Domácí Líšeň totiž začala tlakem a ten také zúročila. Je paradoxem, že branka padla z brejkové situace. Obrana MSK udělala chybu a domácím se podařil parádní brejk. Chvíli pak trvalo, než se břeclavští vzpamatovali, ale potom se výbornou kombinační hrou dostali zpět do utkání. Bohužel předvedli festival zahozených šancí, příležitosti Bielčíka či Svobody byly stoprocentní. Udeřit ale mohlo znovu před břeclavskou brankou. Líšeň totiž dostala ve 45. minutě výhodu pokutového kopu, Hladký však střelu domácího hráče zlikvidoval a udržel Břeclav ve hře. 
Druhý poločas byl kopií toho prvního. Břeclav hrála, domácí pod velkým tlakem jen odkopávali. A bohužel, také zápas dokopali do vítězného konce. A to jen proto, že Břeclav ve svých řadách nenašla střelce, který by zúročil jinak výbornou hru celého týmu. I domácí trenér po utkání přiznal, že pod takovým tlakem jeho mužsvo letos ještě nebylo. 
Zápas měl pro Břeclav přece jen i další dvě pozitiva. Vrátil se zraněný Navrátil a výborné utkání sehrál nový muž v sestavě MSK Mica, který by mohl být opravdu výraznou posilou.

Sestava MSK:
Hladký - Polák, Schwarz, Michal, Pacl (70. Navrátil) - Mica, Simandl, Jakubovič, Demjanovič - Svoboda, Bielčík
Diváci: 400

Zpět