K dalšímu ligovému utkání zajížděli fotbalisté MSK Břeclav do Hulína. Tomu se v letošním ročníku soutěže opravdu daří a tým, který se loni zachraňoval, letos figuruje v popředí tabulky MSFL. Překvapení je to ovšem jenom částečné, neboť se ví, že Hulín má konsolidovaný tým, hráči spolu hrají už dlouho a tak se dobré výsledky očekávaly. 
Proti nesporné kombinační kvalitě domácích vyrukovala Břeclav s precizní defenzívou. Hráči vytvořili zahuštěný blok a Hulín se prosazoval jen velmi těžko. Těžko se rodily i brankové příležitosti, a to na obou stranách. Ve 31. minutě se ze třiceti metrů opřel pravou nohou do míče Košulič, a ač levák, trefil parádně. Břeclav vedla a soupeře k ničemu nepustila. Ve 44. minutě se však Hulínu přece jen podařila pěkná kombinační akce, kolmici za obranu MSK převzal Outrata a vyrovnal na 1 : 1.
Druhý poločas byl ve znamení platonické převahy Hulína. Ten si však vytvářel pouze náznaky příležitostí a naopak mohl z brejkových situací inkasovat. To nejpodstatnější se událo v poslední desetiminutovce.  Nejdříve Cupák dalekonosnou střelou nastřelil břevno, krátce poté Prokop zachraňoval při vyložené šanci domácích. Branka však už nepadla a tak utkání skončilo remízou. Trenéři obou týmů se shodli, že dělba bodů byla zasloužená.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop - Ivančic, Neuberg, Lysoněk, Crla, Cupák - Navrátil (74. Šilinger), Málek, Simandl, Košulič (68. Levčík) - Sasín (81. Nevídal)
ŽK: Málek
Diváků: 160

Zpět