Lysoněk, Neuberg, Šilinger a Vlček zranění, Michal v trestu po červené kartě, takto oslabeni odjížděli fotbalisté MSK do Kroměříže. Ta bojuje o záchranu a tak se čekalo velice těžké utkání. 
Kroměříž ale vstoupila do utkání velmi nervózně a hned v 1. minutě mohla prohrávat. Sasínovu příležitost však domácí brankář Lovásik zneškodnil. Kroměříž se herně uklidnila až v 16. minutě, kdy Žůrek s pomocí teče hostujícího obránce otevřel brankový účet utkání. Domácí pak ovládli hru, Prokopa v brance MSK zachránila ještě tyč a břevno.
Do 2. poločasu vstoupili svěřenci trenéra Baďury mnohem lépe a už po čtyřech minutách vedli o dvě branky. Úspěšným střelcem byl po rohovém kopu Steiner. Stejný hráč byl v 58. minutě sražen v pokutovém území Cupákem a ten musel po červené kartě pod sprchy. Nařízenou penaltu ale Prokop domácímu Šilingerovi chytil. V závěru ale přece jenom přišla třetí branka v síti Prokopa a úspěšným střelcem byl Havlík. Výsledkem 3 : 0 pak utkání také skončilo.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Navrátil, Chromeček, Crla – Ivančic, Simandl (K), (46. Hromek), Cupák, Málek, Košulič – Sasín (82. Polášek), Nevídal (65. Pospiš)
Diváků: 200
ŽK: Handl, Klabal - Simandl, Cupák, Košulič
ČK: Cupák

Zpět