MSK – Velké Bílovice 6:0 (4:0)

 

  1. 10. 2010, 10,00 hod, sobota, 17°C, hřiště Lokomotiva

 

Sestava: Bíza, Kacr, Košut, Blažek, Florus, Tichý, Redek, Novák, Nosek, Radkovič

 

Do hry dále zasáhl: Víša, Fungáč, Osička

 

Branky: 26., 50.  Florus, 3. Košut, 16. Redek, 19. Radkovič, 55. Osička

 

 

    Mistrovské utkání proti poslednímu celku soutěže probíhalo dle papírových předpokladů. Hosté bránili na svojí půlce a domácí se snažili prolomit jejich obranný blok. To se podařilo již ve 3. min. Košutovi, který si krásně naskočil na centr a hlavou zavěsil 1-0. V 15. min. se nebojácně pustil mezi tři obránce Florus a zajistil pro svoje mužstvo pokutový kop. Na značku pokutového kopu si postavil míč Redek a nadvakrát prostřelil brankáře Bílovic 2-0. Spíše propagační střelu vyslal v 18. Min. na gólmana hostí Radkovič a k údivu všech skončil míč v síti 3-0. Poslední branku poločasu vstřelil Florus v 25. Min. 4-0.

    Druhá půle byla obdobou té první jen s tím rozdílem, že šancí bylo daleko více než v první půli, kdežto gólu méně. Pátou branku vstřelil aktivní Florus hlavou 5-0 a poslední gól utkání vsítil po pěkné akci Osička.

    V zápase se hlavně procvičila útočná fáze, kdežto obrana byla téměř bez práce. Šance jsme si dokázali vytvořit, kdežto finální část útočných akcí hodně selhávala. Hráči si musí uvědomit, že při tréninku se tyto věci nacvičují ne proto, abychom něco dělali, ale pro to, aby toho dokázali v utkáních využít!!!!!

 

Další utkání hrajeme příští víkend v Dubňanech.

  

Zpět