K dalšímu utkání odjeli fotbalisté MSK Břeclav do Kunovic, kde se v neděli dopoledne utkali s rezervou Slovácka. V jejich sestavě však chyběli vykartovaní Petr se Šilingerem, dále Cupák a rovněž zraněný Lysoněk. Čekalo se proto těžké utkání a to se na hřišti potvrdilo.
Celý první poločas bylo lepším celkem domácí Slovácko. Ujalo se vedení už ve 12. minutě brankou Valenty a mělo dále velký tlak. Prokop v brance MSK i s potřebnou dávkou štěstí však atakům domácích hráčů odolal. MSK čekal na svoji příležitost a jedné se také dočkal. Po zmatcích v domácí obraně ji však Sasín nevyužil. 
I po přestávce to byli domácí, kdo měli více šancí. Nedokázali naštěstí využít ani ty nejvyloženější a tak nakonec pykali. Svoji druhou šanci v utkání totiž dostal v 76. minutě Sasín a křížnou střelou tentokrát nedal brankáři Slovácka šanci. MSK tak uhrál další bod s výborným soupeřem, drží se na čtvrtém místě tabulky a příští sobotu sehraje další atraktivní utkání s druhým celkem tabulky Prostějovem.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop – Pospiš (62. Dobšíček), Crla, Michal, Levčík – Krejčí, Simandl (K), Málek, Navrátil,  – Sasín (89. Polášek), Nevídal (88. Hromek)
ŽK: Michal, Málek
Diváků: 89

Zpět