K dalšímu utkání MSFL odjeli fotbalisté MSK Břeclav do Zlína. Hrálo se už v sobotu dopoledne a po předchozích výsledcích byli favority spíše hostující fotbalisté.
A byla to také Břeclav, která vstoupila do utkání lépe. Už ve 4. minutě se totiž trefil Málek a MSK vedl 0 : 1. V 7. minutě sice domácí Červenka po pohledné kombinaci vyrovnal, ale pak Zlín ve 12. minutě neuhlídal standartní situaci a Cupák vrátil vedení zpět na stranu MSK. Zlín pak usiloval o vyrovnání, ale tuto snahu utnul ve 39. minutě hostující Lysoněk. To byla pro domácí těžká rána, ze které se už nevzpamatovali.
Ve 2. poločase zkusili domácí fotbalisté stav utkání ještě trochu zdramatizovat, ale v 59. místo snížení znovu inkasovali branku z kopačky Levčíka. Pak se utkání už v podstatě dohrávalo, definitivní podobu výsledku dal Cupák v 88. minutě z pokutového kopu. Hostující trenér Valachovič mohl být s průběhem utkání velmi spokojen, to domácí trenér Švach byl naopak po zápase z výkonu svého týmu velmi rozezlen.