Břeclav (JH).  Druhý přípravný zápas před podzimní částí sezóny 2015-2016 odehráli fotbalisté MSK Břeclav A v sobotu 11.července na domácí půdě. Soupeřem jim byl celek MFK Vyškov, který je stejně jako oni účastníkem Moravskoslezské fotbalové ligy, třetí nejvyšší soutěže v ČR.

 

V zápasu byli fotbalisté MSK dvakrát ve vedení, kvalitní celek Vyškova ale dokázal vždy srovnat skóre až k výsledné remíze 2:2. Góly MSK vstřelili Lucas Carvalho a Stanislav Lapin. „Soupeř byl ještě lepší, než Dunajská Lužná. Jeho hra byla dobře organizovaná, dokázal napadat naše hráče a bránit jim v rozvoji herních kombinací. Přesto jsme se dostali po chybě obrany Vyškova  Carvalhem do brejku, který proměnil v náš vedoucí gól,“ popisuje první část hry trenér MSK Ivan Dvořák mladší. Zvýšit vedení mohl Tomáš Pospiš, ale byli to naopak hosté, kteří v samotném závěru první půle srovnali na 1:1.

 

Tentokrát nedošlo ve druhém poločasu k tak velkému počtu změn, jak v Dunajské Lužné. Dobře rozehraný domácí celek získal herní převahu a dobře se uvedl několika zákroky brankář Lukáš Polach. Po kombinaci dvou útočníků Antonína Horvátha a Ivo Tetura se k míči dostal nováček týmu záložník Lapin a poslal celek MSK do vedení 2:1. Vyškov však znovu dokázal srovnat a když nejnadějnější střela Horvátha skončila jen na tyči vyškovské branky, rozešli se oba účastníci třetí ligy s nerozhodným výsledkem.

 

Sestava: Kunický (46.Polach) – Wallisch (46.Tetur), Svoboda, Nešpor, Fojtík (75.Sycha) – Paděra, Košut, Carvalho (46.Jurčík), Simandl (75.Wallisch), Sycha (46.Lapin) – Pospiš (46.Horváth). 

Zpět