Dorost "B" hrál v Židenicích. Starší U18 předvedl výborný disciplinovaný výkon a vyhrál v Židenicích rozdílem třídy 0:4(Polášek M.2, Juřena a Podrazil. Mladší dorost U16 veze z Židenic bod za remízu 1:1. V průběhu celého utkání se našim chlapcům nedařila přechodová fáze do útoku včetně zakončení a tak díky brance Lenkoviče vezou za remízu 1:1 aspoň bod. Žáci "B" hostili FK Mutěnice. Starší po celou první půli předváděli pěkný kombinační fotbal se spoustou šancí, ale proměnili pouze jedinou T.Košutem. Soupeř se dostával velmi zřídka na naši polovinu a pokaždé když vystřelil tak se míč ocitl v naší síti. Za stavu 1:3 se ve druhém poločase chlapci snažili vyrovnat a několikrát unikl po levé straně agilní T. Novák. I když se hra odehrávala hlavně na polovině Mutěnic,soupeř přidal po chybě obrany další branku. Našim klukům se podařilo pouze snížit R.Symonyim po krásné hlavičce na konečných 2:4. Mladší žáci nastoupili proti silovějšímu soupeři se snahou o kombinační hru a předvedli několik hezkých fotbalových akcí. Rychlejší hráče Mutěnic nebylo možné mnohdy dostihnout a tak se lehce ujali vedení 0:2. Ve druhém poločase se ještě více projevil věkový rozdíl. Hráči Mutěnic přidali další 2 branky a pečetili výsledek na 0:4. Žáci "C" hráli ve Vranovicích/Pohořelicích. Starší svého soupeře jasně přehráli a zvítězili 2:5(Klíma 2, Prajka, Čapka J. a Matějíček), mladší zahráli také velmi dobře a vyhráli 1:4. Střelecky se prosadili Kováč A.3x a Myslík T.) Kluci ze Základen ještě do bojů o body nezasáhli.