MU      SLOVAN HAVL. BROD  -    MSK U19  0:4 (0:3)

 

Sestava: Hustý  – Machovský , Vejvančický, Nešpor, Dobšíček – Hromek, Polášek, Palla, Levčík – Kruták, Dunka (88´Konečný)

 

5´   0:1   Levčík  (Hromek)                         70´  0:4  Hromek (Palla)

26´ 0:2   Kruták  (Dunka)                          

32´ 0:3   Kruták  (Palla)                                                            

                                                                 

 

 

Havlíčkův Brod.  Mladí fotbalisté MSK Břeclav kategorie U19 navázali na vysoké vítězství 6:0 nad SK Prostějov další vysokou výhrou. Na hřišti Slovanu Havlíčkův Brod dokázali vyhrát 4:0 a posílili si tak svou pozici v nejvyšších patrech dorostenecké divize.

Znovu měli výborný vstup do zápasu, když už v páté minutě načechral z pravé strany míč Jaroslav Hromek a Patrik Levčík hlavou otevřel skóre. Družstvo MSK mělo po celý poločas hru pod kontrolou, soupeře ani v jeho prostředí k ničemu vážnějšímu nepustilo. O další dva gólové zápisy se postaral Tomáš Kruták. Ve 26.minutě mu Jan Dunka přistrčil míč, Kruták šel sám na brankáře Slovanu a podél jeho těla zvýšil na 2:0. O šest minut později převzal přihrávku od Sebastiana Pally, znovu šel sám na brankáře, tentokrát mu dokázal udělat kličku a zvýšil na 3:0. Havlíčkův Brod se zmohl jen na pár standardních situací v podobě rohových kopů, obrana MSK ale byla vždy na místě a náznaky ohrožení branky eliminovala v zárodku. Jinak si držela soupeře v uctivé vzdálenosti. Ve druhé půli již hra neměla takové tempo, což je ze strany hostujícího celku pochopitelné. Nebylo kam spěchat, tříbrankový náskok byl dostatečný. Družstvo uplatňovalo taktiku naordinovanou trenérem Luďkem Zlámalem. Drželo míč, kombinovalo a vyráželo k brejkovým útokům, které přinášely brankové příležitosti i jejich proměňování. V 70.minutě uzavřel účet Jaroslav Hromek. Dostal přihrávku od Pally, zpracoval si míč a zhruba ze šestnácti metrů „anglickým“gólem od tyče nedal gólmanovi Brodu žádnou šanci. „Pochválit lze celý hráčský kolektiv za soustředěný výkon

bez viditelných chyb. Černou práci odvedl středopolař Michal Polášek, za Krutáka nejlépe hovoří dvě vstřelené branky, hodně aktivní byl Palla a bezchybně zahrála celá obrana v čele s brankářem Danielem Hustým,“ hodnotí výkon devatenáctky MSK trenér Zlámal. A jak bude vypadat následující týden? „V pondělí kondiční trénink v úterý bude na programu regenerace a regenerační trénink, ve středu má družstvo volno pro sledování zápasu áčka mužů, čtvrtek a pátek budou věnovány taktickým tréninkům se zaměřením na sobotní utkání s Bohunicemi. To již budu pracovat s připravenou jedenáctkou a s jejími náhradníky, osmnáctka bude mít svůj samostatný trénink,“ dodává Luděk Zlámal. Tatran Brno Bohunice v minulém kole vzal body za remízu 1:1 s vedoucím Pelhřimovem, tak je ho třeba brát vážně. Trenér Zlámal počítá s tím, že by se již měli z marodky vrátit Rostislav Kurial, Adam Havlena a Adrian Segundo, a že bude mít konečně celý základ družstva pohromadě.                                                       

Zpět