Po nešťastné prohře se Slavičínem odjížděli fotbalisté MSK do Uničova s cílem bodovat. Trenér Fryš udělal oproti minulému zápasu dvě změny v sestavě. Do brány se postavil místo Václavíka Prokop a Simandla nahradil Valent. Do utkání vstoupily oba týmy s velkým nasazením. Za deště, ale na dobrém terénu se hrál fotbal, který se 205 přítomným divákům musel líbit. Fotbalověji působili břeclavští fotbalisté a také si vypracovali několik po gólu volajících příležitostí. Ty nějvětší neproměnili ve 32. minutě Bielčík, ve 40. minutě šla Paulíkova střela jen těsně vedle a 1. poločas zakončil tvrdou střelou, bohužel opět těsně vedle, Svoboda. Druhý poločas se odehrál již zcela v režii MSK. Územní převaze však chyběla lepší finální přihrávka a tak Uničov se dokázal tlaku Břeclavi ubránit. A protože se fotbal hraje na góly, rozdělily si oba týmy po bodu za remízu 0:0.