"A" mužstvo čeká těžký a zároveň důležitý souboj s mužstvem z Třebíče. Hosté hrají v klidném středu tabulky a se ziskem 17. bodů z devíti zápasů mohou být určitě spokojeni. V posledních dvou zápasech navíc dokázali zvítězit a jsou tak v psychické pohodě.

 

Břeclavští se momentálně nacházejí v menší herní krizi, kdy se jim ze hřiště soupeřů nedaří uhrát body, ať už za remízu nebo za tří bodové vítěství. Se ziskem devítí bodů z jedenácti zápasů určitě spokojeni být nemohou. Dle slov trenérů ztrátu bodů z venkovních zápasů zapříčinila nekoncentrovanost v posledních minutách zápasu nebo individuální chyby, kterých se musí hráči vyvarovat. 

 

V minulém zápase trenér postrádal zkušeného Ivana Dvořáka, který si tak odpykával trest za červenou kartu v posledním domácím zápase s Líšní. Stoperskou dvojici tak tvořilo duo Šenk, Zezula, Právě poslední jmenovaný se předchozích utkáních objevil na hrotu útoku. Trenér tento krok zdůvodnil slovy "Tadeáš je vysoký a důrazný hráč a to bylo to přesně to, co nám v zápasech scházelo, proto jsme tento krok učinili a musím Tadeáše za odehrané zápasy pochválit".

 

Utkání v Uničově tak rozhodly povedné brejky soupeře ze kterých dokázal třikrát skórovat. Jedinou branku vstřelil z pokutového kopu Pavel Simandl, který se v této činnosti nemýlí. V utkání se hned v úvodu zranil brazilský ofenzivní záložník Lucas Carvalho a musel jej nahradit Igor Tcybrov, což značně ovlivnilo taktiku, kterou měli trenéři připravenou.

 

V dalším domácím utkání s Třebičí se pokusí břeclavský tým vybojovat tři body, které by je v tabulce posunuly o další příčky výš.

 

Na utkání bude připraven také stan VZP, jakožto partnera klubu. V tomto stanu vám mohou změřit tělesný tluk, krevní tlak a v případě zájmu vám zaměstanci největší české pojišťovny poskytnou zdarma poradenství týkající se zdravého životního stylu.

 

Toto utkání lze po předložení kartičky dárcovství krve navštívit zcela ZDARMA!

 

Těšíme se na vaši návštěvu v sobotu 18. října v 15:00 na stadionu v ulici Lesní.

 

Zpět