4.kolo zimního turnaje MSK

Béčko těsně vyhrálo, devatenáctka krůček od úspěchu

Břeclav (JH). Ve 4.kole zimního turnaje v kopané, pořádaném MSK Břeclav, si domácí béčko mužů udrželo čistý štít,  když  porazilo Sokol Tvrdonice 2:1. Střelecky úspěšní za Břeclav B byli Tomáš Kruták a Jakub Sasínek, za jejich soupeře skóroval Fabičovič. Nejstarší dorost MSK U19 dosáhl stejného výsledku, ale ve prospěch jejich soupeře, kterým, byl slovenský Hoteling Sekule. „Do poločasu jsme mohli vést 3:1, ale dali jsme jen jednu branku Pavlem Jurčíkem. Po změně stran Sekule vyrovnaly po rohovém kopu, při němž naše obrana špatně pokryla útočníky. Snažili jsme se strhnout vedení na svou stranu, Sekule ale hrály hodně zataženě, do konsolidované obrany jsme se nedokázali prosadit. A z ojedinělého protiútoku dvanáct minut před koncem padl gól na 1:2,.“ řekl po zápasu trenér devatenáctky Luděk Zlámal. Jeho svěřenci šance měli, žádná z nich ale neskončila přesnou střelou do sítě Sekulí.

Sestava MSK U19: Kunický (46.Polach) – T.Horčička, Vejvančický, Šanda, Hovězák (Matuška) – Hloch, Balga, Slunský (Hakala), Ivančic – Kabrhel (Wallisch), Jurčík.

Výsledky 4.kola: Slavoj Velké Pavlovice-Sokol Bořetice 3:0 (Záblatský 2, Sladký), Hoteling Sekule-MSK U19 2:1 (Kaděra, Trailinek – Jurčík), MSK B-Sokol Tvrdonice 2:1 (Kruták, Sasínek – Fabičovič), Baník Mikulčice-Nafta Gbely 2:5 (Krejčiřík, Picinger – Gál 3, Kratochvíl a Bolebruch).

Tabulka po 4.kole: 1.Nafta Gbely – 15 bodů (5 zápasů), 2.MSK Břeclav B – 12 (4), 3.Hoteling Sekule – 9 (5), 4.Slavoj Velké Pavlovice – 6 (4), 5.MSK Břeclav U19 – 3 (3), 6.Baník Mikulčice – 3 (4), 7.Sokol Tvrdonice – 3 (5), 8.Sokol Bořetice – 0 (4).

Program 5.kola: Sobota 23.2.  Sekule-Mikulčice (9 hod), Gbely-Velké Pavlovice (10:45), MSK B-Bořetice (12:30), neděle 24.2. MSK U19-Tvrdonice (12:45).