K dalšímu utkání jarní části MSFL odjeli v sobotu odpoledne fotbalisté MSK Břeclav na horkou půdu HFK Olomouc. Domácí totiž na úvod jara pouze remizovali v Líšni, a tak v utkání dvou předních týmů tabulky chtěli bezpodmínečně zvítězit. 
A úvod utkání byl zcela v souladu s těmito předpoklady. Olomouc si v první půli vypracovala tři vyložené brankové příležitosti, Prokop v brance MSK ale čaroval. Až ve 30. minutě nestačil na důrazného Žondru a Olomouc šla do vedení. Ve zbytku poločasu pak MSK odolával silnému tlaku Olomouce a dobrou obrannou hrou také odolal.
Ve druhém poločase měl šťastnou ruku trenér MSK Valachovič. Poslal do hry Radka Sasína a ten se mu záhy odvděčil vyrovnávací brankou. Olomouc pak vrhla všechny síly do útoku, vytvořila si drtivý tlak, branku však nevstřelila. Břeclav tak v důležitém utkání vyválčila bod, který lze vzhledem ke kvalitám soupeře považovat za velmi cenný.

Sestava MSK Břeclav:
Prokop - Crla, Neuberg, Michal, Lysoněk - Navrátil (60. Sasín), Cupák, Simandl, Málek, Šilinger (90. Dobšíček) - Vlček (86. Nevídal)

Zpět