Utkání v Kunovicích proti juniorce 1. FC Slovácko se fotbalistům MSK Břeclav nepovedlo. Podlehli totiž 0:3 a vzhledem k malé aktivitě, důrazu a individuálním chybám i těch nejzkušenějších hráčů to ani jinak dopadnout nemohlo. 
Omluvou pro MSK nemůže být ani účast pěti hráčů ligového kádru A-týmu Slovácka, kteří v tomto důležitém utkání juniorku posílili. A je třeba říci, že tito hráči odehráli vynikající zápas. Zejména pak makedonský útočník Nestorovski, který dva góly dal a třetí připravil pro Hlúpika. 
Naopak břeclavští fotbalisté se nad svým výkonem před zápasem s dobře hrajícím nováčkem z Hulína musí zamyslet. Těžko někoho chválit, snad jen ve druhém poločase nastoupivší Svoboda a Bielčík sehráli utkání podle představ trenéra. 
Tým se bude muset dát dohromady a zkoncentrovat se na utkání s Hulínem, které se hraje v sobotu 28. srpna v 16.30 hodin na stadionu na Lesní ulici. Všichni fanoušci břeclavského fotbalu jsou samozřejmě srdečně zváni.

Sestava MSK Břeclav:
Hladký - Polák, Schwarz (46. Bielčík), Michal, Demjanovič - Navrátil, Pacl (46. Svoboda), Dvořák, Jakubovič, Simand - Veselý (77. Ivančic)
Žluté karty:
Polák, Veselý, Navrátil, Dvořák
Branky:
35. a 88. Nestorovski, 47. Hlúpik

Zpět