Žádný zápas
Žádný zápas

Rozpis zápasů a výsledků

Zobrazení:

Vše Pouze doma Pouze venku Pouze výsledky
kalendář ikona

9.9.2017 09:00

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

9.9.2017 10:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

9.9.2017 10:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

9.9.2017 11:30

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 09:00

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 10:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 10:30

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 11:00

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 11:45

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 09:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 10:00

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 11:00

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 12:00

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 10:00

TJ Moravský Žižkov logo

TJ Moravský Žižkov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 10:30

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 11:00

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 11:30

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 12:00

TJ Slavoj Velké Pavlovice logo

TJ Slavoj Velké Pavlovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 09:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 09:30

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 10:00

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 10:30

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 11:00

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 11:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 09:30

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 10:00

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 10:15

TJ Slavoj Velké Pavlovice logo

TJ Slavoj Velké Pavlovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 10:45

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 11:15

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.1.2018 09:30

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.1.2018 10:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.1.2018 11:00

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20.1.2018 09:15

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20.1.2018 10:15

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20.1.2018 11:15

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20.1.2018 12:00

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21.1.2018 08:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21.1.2018 08:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21.1.2018 09:15

FC Zbrojovka Brno logo

FC Zbrojovka Brno - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21.1.2018 10:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21.1.2018 10:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21.1.2018 11:30

FC Zbrojovka Brno logo

FC Zbrojovka Brno - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.2.2018 08:30

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.2.2018 08:45

TJ Sokol Lanžhot logo

TJ Sokol Lanžhot - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.2.2018 09:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.2.2018 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.2.2018 10:30

TJ Sokol Lanžhot logo

TJ Sokol Lanžhot - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.2.2018 11:00

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.3.2018 08:30

TJ Sokol Lanžhot logo

TJ Sokol Lanžhot - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.3.2018 09:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.3.2018 09:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.3.2018 10:30

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.3.2018 11:00

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.3.2018 11:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.3.2018 12:15

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.3.2018 13:45

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.3.2018 14:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.3.2018 15:15

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18.3.2018 16:15

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

22.4.2018 09:30

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

22.4.2018 10:15

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

22.4.2018 11:00

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

22.4.2018 11:45

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28.4.2018 09:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28.4.2018 09:45

SK Vacenovice logo

SK Vacenovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28.4.2018 10:30

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28.4.2018 10:50

TJ Sokol Bořetice logo

TJ Sokol Bořetice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28.4.2018 11:15

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.5.2018 09:30

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.5.2018 10:00

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.5.2018 10:30

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.5.2018 10:45

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6.5.2018 11:00

TJ Slavoj Velké Pavlovice logo

TJ Slavoj Velké Pavlovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12.5.2018 09:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12.5.2018 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12.5.2018 10:30

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12.5.2018 11:00

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12.5.2018 11:30

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 09:30

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 09:35

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 10:00

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 10:15

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 10:30

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 10:45

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 11:00

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 11:05

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 11:15

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13.5.2018 11:30

MSK Břeclav logo

MSK Břeclav - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 09:15

TJ Sokol Bořetice logo

TJ Sokol Bořetice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 09:35

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 09:50

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 10:10

FC Kyjov 1919 logo

FC Kyjov 1919 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 10:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 11:45

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 12:20

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 12:35

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 12:50

FC Kyjov 1919 logo

FC Kyjov 1919 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27.5.2018 13:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.6.2018 09:00

SK Vacenovice logo

SK Vacenovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.6.2018 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.6.2018 10:30

FK Baník Dubňany logo

FK Baník Dubňany - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.6.2018 10:50

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3.6.2018 11:15

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10.6.2018 09:00

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10.6.2018 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10.6.2018 10:30

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10.6.2018 10:50

TJ Sokol Bořetice logo

TJ Sokol Bořetice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10.6.2018 11:15

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka