Žádný zápas
Žádný zápas

Rozpis zápasů a výsledků

Zobrazení:

Vše Pouze doma Pouze venku Pouze výsledky
kalendář ikona

9.9.2017 09:00

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

9.9.2017 10:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

9.9.2017 10:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

9.9.2017 11:30

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 09:00

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 10:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 10:30

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 11:00

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

17.9.2017 11:45

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 09:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 10:00

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 11:00

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

23.9.2017 12:00

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 10:00

TJ Moravský Žižkov logo

TJ Moravský Žižkov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 10:30

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 11:00

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 11:30

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

1.10.2017 12:00

TJ Slavoj Velké Pavlovice logo

TJ Slavoj Velké Pavlovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 09:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 09:30

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 10:00

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 10:30

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 11:00

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

7.10.2017 11:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

14.10.2017 09:00

TJ Moravan Lednice logo

Přípravka Předpřípravka - TJ Moravan Lednice

kalendář ikona

14.10.2017 09:30

FKM Podluží logo

Přípravka Předpřípravka - FKM Podluží

kalendář ikona

14.10.2017 10:15

FK Hodonín logo

Přípravka Předpřípravka - FK Hodonín

kalendář ikona

14.10.2017 10:45

TJ Moravan Lednice logo

Přípravka Předpřípravka - TJ Moravan Lednice

kalendář ikona

14.10.2017 11:15

FKM Podluží logo

Přípravka Předpřípravka - FKM Podluží

kalendář ikona

14.10.2017 11:45

SK Podlužan Prušánky logo

Přípravka Předpřípravka - SK Podlužan Prušánky

kalendář ikona

15.10.2017 09:30

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 10:00

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 10:15

TJ Slavoj Velké Pavlovice logo

TJ Slavoj Velké Pavlovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 10:45

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

15.10.2017 11:15

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. ledna 09:30

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. ledna 10:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. ledna 11:00

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20. ledna 09:15

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20. ledna 10:15

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20. ledna 11:15

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20. ledna 12:00

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21. ledna 08:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21. ledna 08:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21. ledna 09:15

FC Zbrojovka Brno logo

FC Zbrojovka Brno - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21. ledna 10:00

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21. ledna 10:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

21. ledna 11:30

FC Zbrojovka Brno logo

FC Zbrojovka Brno - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

4. února 09:00

TJ Moravan Lednice logo

Přípravka Předpřípravka - TJ Moravan Lednice

kalendář ikona

4. února 09:45

MiRaVa logo

Přípravka Předpřípravka - MiRaVa

kalendář ikona

4. února 10:30

TJ Moravan Lednice logo

Přípravka Předpřípravka - TJ Moravan Lednice

kalendář ikona

4. února 11:00

MiRaVa logo

Přípravka Předpřípravka - MiRaVa

kalendář ikona

18. února 08:30

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. února 08:45

TJ Sokol Lanžhot logo

TJ Sokol Lanžhot - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. února 09:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. února 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. února 10:30

TJ Sokol Lanžhot logo

TJ Sokol Lanžhot - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. února 11:00

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. března 08:30

TJ Sokol Lanžhot logo

TJ Sokol Lanžhot - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. března 09:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. března 09:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. března 10:30

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. března 11:00

MiRaVa logo

MiRaVa - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. března 11:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. března 12:15

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. března 13:45

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. března 14:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. března 15:15

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

18. března 16:15

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

14. dubna 09:00

Sokol Hrušky logo

Přípravka Předpřípravka - Sokol Hrušky

kalendář ikona

14. dubna 09:45

SK Vacenovice logo

Přípravka Předpřípravka - SK Vacenovice

kalendář ikona

14. dubna 10:30

FK Hodonín logo

Přípravka Předpřípravka - FK Hodonín

kalendář ikona

14. dubna 11:00

SK Podlužan Prušánky logo

Přípravka Předpřípravka - SK Podlužan Prušánky

kalendář ikona

14. dubna 11:30

FC Kyjov 1919 logo

Přípravka Předpřípravka - FC Kyjov 1919

kalendář ikona

22. dubna 09:30

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

22. dubna 10:15

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

22. dubna 11:00

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

22. dubna 11:45

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28. dubna 09:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28. dubna 09:45

SK Vacenovice logo

SK Vacenovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28. dubna 10:30

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28. dubna 10:50

TJ Sokol Bořetice logo

TJ Sokol Bořetice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

28. dubna 11:15

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. května 09:30

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. května 10:00

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. května 10:30

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. května 10:45

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

6. května 11:00

TJ Slavoj Velké Pavlovice logo

TJ Slavoj Velké Pavlovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12. května 09:00

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12. května 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12. května 10:30

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12. května 11:00

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

12. května 11:30

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 09:30

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 09:35

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 10:00

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 10:15

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 10:30

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 10:45

TJ Sokol Velké Hostěrádky logo

TJ Sokol Velké Hostěrádky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 11:00

FC Hustopeče logo

FC Hustopeče - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 11:05

TJ Sokol Novosedly logo

TJ Sokol Novosedly - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 11:15

FC Pálava Mikulov logo

FC Pálava Mikulov - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

13. května 11:30

MSK Břeclav logo

MSK Břeclav - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

20. května 09:30

TJ Slavoj Velké Pavlovice logo

Přípravka Předpřípravka - TJ Slavoj Velké Pavlovice

kalendář ikona

20. května 09:45

FC Pálava Mikulov logo

Přípravka Předpřípravka - FC Pálava Mikulov

kalendář ikona

20. května 10:30

MSK Břeclav logo

Přípravka Předpřípravka - MSK Břeclav

kalendář ikona

20. května 11:00

FC Hustopeče logo

Přípravka Předpřípravka - FC Hustopeče

kalendář ikona

20. května 11:15

MSK Břeclav logo

Přípravka Předpřípravka - MSK Břeclav

kalendář ikona

27. května 09:15

TJ Sokol Bořetice logo

TJ Sokol Bořetice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 09:35

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 09:50

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 10:10

FC Kyjov 1919 logo

FC Kyjov 1919 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 10:45

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 11:45

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 12:20

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 12:35

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 12:50

FC Kyjov 1919 logo

FC Kyjov 1919 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

27. května 13:30

FK Hodonín logo

FK Hodonín - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. června 09:00

SK Vacenovice logo

SK Vacenovice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. června 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. června 10:30

FK Baník Dubňany logo

FK Baník Dubňany - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. června 10:50

FK Vrbice 1959 logo

FK Vrbice 1959 - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

3. června 11:15

TJ Jiskra Strážnice logo

TJ Jiskra Strážnice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10. června 09:00

SK Podlužan Prušánky logo

SK Podlužan Prušánky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10. června 09:45

TJ Moravan Lednice logo

TJ Moravan Lednice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10. června 10:30

Sokol Hrušky logo

Sokol Hrušky - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10. června 10:50

TJ Sokol Bořetice logo

TJ Sokol Bořetice - Přípravka Předpřípravka

kalendář ikona

10. června 11:15

FKM Podluží logo

FKM Podluží - Přípravka Předpřípravka