Starší dorost doma prohrál se Žďárem nad Sázavou

Po venkovním utkání, které jsme 9. 10. 2016 odehráli na hřišti TJ Tatranu Kohoutovice s výsledkem 0 : 0 jsme v sobotu 15. 10.  v 10.15 h na domácím hřišti sehráli utkání se Žďárem nad Sázavou, které jsme prohráli  0 : 4 ( pol. 0:1 ).

V prvním poločase se našim hráčům nedařila kombinace, byli jsme všude pozdě. Soupeř byl pohyblivější, silný na míči a ke konci poločasu po naší hrubé chybě se po zásluze ujal vedení.

Druhý poločas začal zvýšenou aktivitou našich hráčů, soupeře jsme zatlačili na jejich půlku, střelecké pokusy ovšem nebyly nebezpečné. Ovšem v 55' náš zvýšený pohyb a zpřesněná hra byla odměněna penaltou v náš prospěch.  Hostující brankář našemu exekutorovi penaltu vyrazil, soupeř rozehrál a za 40 sekund od neproměnění penalty nám vstřelil druhou branku v utkání. Tento moment byl pro další průběh zápasu klíčový. Naše hra již neměla potřebnou kvalitu, soupeř toho dokázal využít ke vstřelení dalších dvou branek a zaslouženě zvítězil.

Sestava : Kalina - Tkadlec, Dřevěný, Herman, Slaný - Nejezchleba, Kurdík, Bařina, Bartl, - Pekaj, Malhocký

Do utkání dále naskočili : Krevňák, Knézlík, Zonyga a Kristoň