Kostice-MSK B 2:8 (1:7)

Již v závěru zimního turnaje ukázali fotbalisté MSK Břeclav B, že mají dobrou střeleckou mušku. To ale nebylo nic proti tomu, s jakou chutí vstoupili do přátelského zápasu, hraného v neděli 9.března na vedlejším travnatém hřišti v Kosticích. Měli skvělý nástup,

do 30.minuty nasázeli do sítě domácích sedm míčů.

První gól vstřelil v sedmé minutě Ibrahim Kouassi po průniku Filipa Kučery po levé straně a stejný hráč pak přidal ještě další čtyři branky, skóroval v krátkém časovém úseku pětkrát. Po jednom úspěchu přidali Matěj Wallisch, Jiří Paulík a Robert Úlehla. Domácí snížili v první půli z přísně nařízené penalty, druhou branku přidali po hrubé chybě v obraně MSK a pak Úlehla uzavřel účet na konečných 8:2 pro rezervu MSK.

„Nastoupili jsme koncentrovaní, na hráčích bylo vidět zaujetí pro hru, což se odrazilo v hezkých fotbalových akcích zakončených brankami. Škoda, že nám střelec Kouassi v úvodu mistrovské soutěže nepomůže, protože si musí odjet vyřídit víza. Stínem zápasu bylo zranění kotníku Petra Balgy,“  hodnotí zápas v Kosticích spokojený trenér béčka MSK Marcel Houška.

Sestava MSK B: Polách – Hloch, Sasínek, Balga, Kučera – Jurčík, Wallisch, Paulík, Úlehla – Kočiš, Kouassi. Střídali Maliavka, Trensinger a Netopilík.