Dynamo Cvrčovice-MSK B 1:5 (1:2)

Po pěti brankách v síti Kostic se znovu ve střelecké formě představil fotbalista MSK Břeclav B Ibrahim Kouassi. V přátelském zápasu, který se hrál na hřišti účastníka 1.B třídy Dynama Cvrčovice, se do černého trefil třikrát, ačkoliv  se do hry zapojil až ve druhém poločasu. Ten první vyhráli svěřenci trenéra Marcela Houšky 2:1 po vydařených střelách Filipa Kučery a Davida Kočiše.

„Ani tentokrát jsme nenarazili na soupeře, který by naši výkonnost pořádně prověřil. Ve druhém poločasu se hrálo většinou jen na jeho polovině hřiště, naši hráči výtečně kombinovali a měli ještě řadu dalších gólových šancí,“ vyjadřuje se k výsledku 5:1 trenér béčka MSK.

Sestava MSK B: Polách – Hloch, Sasínek, Pafkovič, Šanda – Jurčík, Wallisch, Paulík, Úlehla – Kočiš, Kučera. Střídali Kouassi a Balga.