MSK Břeclav B-FK Blatnice pod Sv.Antonínkem 1:1 (1:1)

V úvodním kole 1.A třídy hostili fotbalisté MSK Břeclav B nováčka soutěže, FK Blatnice pod Svatým Antonínkem. Oba soupeři se rozešli smírně po nerozhodném výsledku 1:1, když obě branky padly již v prvním poločasu.

Vedení domácím zajistil již v jedenácté minutě Ivo Tetur, který využil hrubé chyby obrany Blatnice. Mladí hráči béčka pokračovali v aktivním napadání soupeřů, dostávali je pod tlak a měli další šance. Tento správný způsob hry ale nevydržel dlouho, ubývalo osobních soubojů a přidaly se nepřesnosti ve hře.

Toho Blatnice využila k několika ohrožením branky Lukáše Polacha a podařilo se jí ve 36.minutě vyrovnat na 1:1. Závěr poločasu a celá druhá půle přinesly opět zlepšení výkonu béčka MSK. V dobrých šancích byli Pavel Jurčík, Antonín Horváth a Marián Hakala, zůstaly ale bez využití.

„I přesto jsem s výkonem družstva spokojen. Kluci splnili, co jsem po nich chtěl, celý zápas poctivě odmakali. Pokud tento trend bude pokračovat na trénincích i v zápasech, můžeme se dočkat většího bodového zisku v dalších kolech,“ řekl po zápasu trenér béčka MSK Ivan Dvořák mladší.

Sestava: Polach – Kolaja, Balga, Šanda, Ulehla (Pohanka) – Wallisch, Jurčík (Kabrhel), Horváth, Tcybrov – Tetur, Kruták (46.Lošťák).

Další výsledky: SK Slavkov u Brna-TJ Šaratice 1:1 (1:0), FK Baník Ratíškovice-Sokol Lanžhot 1:1 (1:0), Slavoj Rohatec-SK Rakvice 1932 2:2 (0:1), FC Kyjov 1919-Sokol Bořetice 1:2 (0:1), Moravan Lednice-Slavoj Velké Pavlovice 1:3 (1:1), TJ Dražovice-FC Bučovice 2:2 (0:1).

Ve 2.kole bude hrát béčko MSK v neděli 17.srpna (od 16:30 hod) v Bořeticích.